دانلود دانلود تحقیق بسترهای سرمایه گذاری مناسب با توجه به سرمایه ، فرصتها و تهدید ها 20 ص

با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان دانلود تحقیق بسترهای سرمایه گذاری مناسب با توجه به سرمایه ، فرصتها و تهدید ها 20 ص هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .
,بسترهای,سرمایه,گذاری,مناسب,با,توجه,به,سرمایه,,,فرصتها,و,تهدید,ها,20,صموضوع,تحقیق,دانلود تحقیق بسترهای سرمایه گذاری مناسب با توجه به سرمایه , ف

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت

تعداد صفحات: 20

موضوع تحقیق

بسترهای سرمایه گذاری مناسب

با توجه به سرمایه ، فرصتها و تهدیدها

استاد راهنما:

جناب آقای کیان مهر

گردآورنده:

محمدتقی علی پور

دانشجوی کارشناسی حسابداری

دانشگاه آزاد اسلامی – مشهد مقدس

بهمن ماه 87

فهرست مطالب

مقدمه .............................................................................................................. 3

بازار بورس ..................................................................................................... 5

بازار زمین ....................................................................................................... 6

بازار مسکن ..................................................................................................... 7

سپرده های سرمایه گذاری ............................................................................... 8

اوراق مشارکت ................................................................................................ 9

بررسی و تحلیل بسترهای سرمایه گذاری ........................................................ 10

مقدمه:

بی شک اکثر ما آرزو داریم که با منابع محدودی که در اختیار داریم زندگی نسبتاً مطلوبی را فراهم نماییم. آما آیا فکر کرده ایم که باید چه کاری انجام دهیم؟ آیا فرصتها و تهدیدها را شناسائی کرده ایم؟ اصلاً آیا می شود با سرمایه ای کم و مدنظر گرفتن فرصتها و تهدیدها به سود مناسبی برسیم؟

این سؤالات باعث شد تا در خصوص بسترهای سرمایه گذاری تحقیقاتی انجام داده و با توجه به وضعیت کنونی در کشور استفاده از این بسترها مورد بررسی واقع شود. امید است چنانچه این مطالب ایده ای مناسب جهت یک حرکت خوب را ارائه ندهد لااقل پیش درآمدی باشد برای تحقیق و فعالیت درجهت رسیدن به یک ایده خوب.

دورانهای اقتصادی شامل دوران تورم ، رکود و رکود تورمی می شود و در هر کدام از شرایط مذکور مردم جهت اقتصاد زندگی شان تصمیمات خاص اتخاذ می کنند . قبل از بررسی این تصمیمات لازم است تا نحوه آرایش دارایی های نزد مردم تشریح شود . ابتدا نحوه آرایش داراییها به قرار زیر است :

+ پس انداز ) سپرده های غیر دیداری + سپرده های دیداری + وجوه نقد در دست مردم = آرایش دارایی های نزد مردم

(زمین ، مسکن ، مواد اولیه و ...) سایر دارائیها + اوراق مشارکت و سهام + (سپرده سرمایه گذاری

همانطور که ملاحظه می شود از سمت چپ به سمت راست هم درجه نقدینگی کمتر می شود و هم درجه نقد شوندگی . مردم در دوران تورم که سطح عمومی قیمتها افزایش می یابد تمایل دارند تا داراییهایی که سود آوری بیشتر دارد را به تملک درآورند و در فرصتی مناسب به فروش برسانند لذا سمت راست فرمول بالا سنگین تر می شود . اما در دوران رکود که تقاضا برای اغلب کالا کاهش می یابد مردم تمایل دارند تا نقدینگی بیشتری نزد خود نگهداری نمایند یا از آیتم هایی استفاده کنند ( فرمول بالا ) که درجه نقدشوندگی بیشتری دارند . لذا سمت چپ فرمول سنگین تر می شود .

در حال حاضر اقتصاد کشور ما در حال ورود به دوران رکود است و این متاثر از بحران مالی در آمریکا و کشورهای اروپایی است هر چند سیاستهای انقباضی بانک مرکزی و دولت جهت کنترل تورم تاکنون مفید بوده اما این موضوع به وخیم تر شدن اوضاع اقتصادی طی سال آینده ، کمک خواهد کرد . ولی طی بررسی انجام شده ، کشورهای اروپایی و آمریکا در حال تزریق پول در جامعه هستند و بدلیل اینکه پول این کشورها یک پول بین المللی می باشد در نتیجه این تزریق پول به سرعت به کشورهای دیگر نیز سرایت پیدا کرده و در مجموع حالت رکود تورمی را ایجاد می نماید . حال لازم است بعضی از بستر های سرمایه گذاری را مورد بررسی قرار دهیم .


مطالب دیگر:
📌پاورپوینت مطالعه هندسه فراکتال📌پاورپوینت هندسه فراکتال📌پاورپوینت مطالعه فراکتال ها📌پاورپوینت شناخت کاروانسرای وزیر📌پاورپوینت مطالعه خانه رجائی📌پاورپوینت روانشناسی رنگ در تبليغات📌ضوابط و استاندارد کامل فضاهای مسکونی ویلایی📌پروژه آموزشی شناخت بنای آدریان📌طرح حفاظت و مرمت دروازه شرقی ضلع شمالی کاخ صدستون📌جزوه آموزشی مفاهیم احساسی رنگ📌جزوه آشنایی با شهر یزد و بادگیرهای این دیار📌مطالعه و تحلیل پارک دانشجو📌جزوه آموزشی سقف های کوبیاکس📌پاورپوینت تحلیل فضای شهری📌پاورپوینت فرانک گهری- معماری پسماندها📌پاورپوینت اصول و ضوابط طراحی مجتمع های تجاری📌پاورپوینت روستای اردبیلک📌پاورپوینت شهرک اکباتان📌پاورپوینت مطالعه بتن الیافی📌پاورپوینت مطالعات توانمندسازی و ساماندهی سکونتگاههای غیررسمی📌پاورپوینت حمام سنتی📌پاورپوینت فضای سبز📌پاورپوینت توصیف مجتمع تجاری📌پاورپوینت بیونیک و بیومیمتیک📌پاورپوینت ابزار شناسی و بگارگیری فنون مرمت