دانلود دانلود درس پژوهی کلاس چهارم بخوانیم درس بوعلی سینا

با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان دانلود درس پژوهی کلاس چهارم بخوانیم درس بوعلی سینا هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .
دانلود , درس پژوهی کلاس چهارم

به صورت ورد و قابل ویرایش تعداد صفحات 21 کامل و آماده که کلیه مستندات و مراحل اجرا به طور کامل رعایت گردیه است در اینجا بخشهای ار آن را می بینیم

آدمی از آغاز بر آن بوده است که تاریکی های جهان را به نور آگاهی و دانش و اندیشه روشن نماید تا بتواند به افق های دورتر دانایی و دانش اوج بگیرد. در این میان اشتغال به نشر و پژوهش در علوم موهبتی است ایزدی که معلمان را به مراتب عالی الهی می رساند. و باری گران و مسئولیتی عظیم را بردوش این جماعت قرار می دهد. جستار پیش رو، حاصل این عشق و احساس وظیفه ی توأمان است.

درس پژوهي برگردان واژه ژاپني jugyokenkyu بمعني مطالعه يا پژوهش تشکيل شده است .kenkyu بمعني درس و jugyo بمعناي مطالعه يا پژوهش است . معادل انگليسي درس پژوهي Lesson study است .

درس پژوهي به زبان ساده مطالعه و پژوهش جمعي پيرامون عمل تدريس است . بعنوان يك معلم حرفه اي بيا و در روش تدريس خود تامل کن! حتما روش بهتري براي تدريس وجود دارد . اما اين بار نه به تنهايي، بلكه با يک گروه از معلمان هم رشته ، روش خود را مورد مطالعه و آزمون قرار دهيد ، با هم با نقد شرايط موجود و در جهت نيل به وضع موجود طرح مساله نماييد ، در جهت شناخت بهترين روش ممکن پژوهش کنيد ، نتايج پژوهش را در کلاس درس و بصورت طبيعي بيازماييد ، نتيجه آزمايش را نقد کنيد ، طرح را اصلاح و دوباره در يک کلاس ديگر آن را اجرا نماييد ، نتايج پژوهش خود را منتشر و در اختيار ديگران قرار دهيد .

به اين ترتيب شما گام در مسير درس پژوهي نهاده ايد روشي که پايه توسعه مستمر حرفه اي شماست و شما را در مسير يک معلم حرفه اي و فکور به حرکت وا مي دارد !

در این درس پژوهی سعی بر این است که دانش آموزان به طور کامل با مفاهیم کامل درس آشنا گردند و مشکلات و معایب تدریس در این باره برطرف گردد.

21


مطالب دیگر:
📂پاورپوینت ترانسفارمرهای اندازه گیری و انواع سی تی ها📂پاورپوینت آزمون واحد در جاوا📂پاورپوینت سه محور خلاقیت و تجزیه و تحلیل مسائل📂پاورپوینت نام گذاری و اهداف سیستم نام گذاری📂پاورپوینت ویژگیهای یک نرم افزار نگهداری📂دانلود پاورپوینت همه چیز درباره طراحی وب 📂پاورپوینت عوامل موثر بر موفقیت آموزشی در دبیرستانهای دولتی📂دانلود پاورپوینت معماری بادگیر📂دانلود پاورپوینت کتاب ارتباط و پرورش اطلاعات 📂پاورپوینت مدلی برای مديريت📂دانلود پاورپوینت معماری تاج محل📂دانلود پاورپوینت کسب و کار اینترنتی📂پاورپوینت مبانی ارتباطات و شبکه📂پاورپوینت دیابت نوع یک و عملکرد انسولین در بیماران مختلف📂پاورپوینت تحقیق علت ضعیفی چشم و کار عینک📂پاورپوینت زندگی دامداران و تولید نخ از پشم گوسفند📂پاورپوینت اصطلاح کشورهای در حال توسعه📂پاورپوینت تئوری های سازمان و مدیریت در جهان امروز📂پاورپوینت مهندسی بیوسیستم📂پاورپوينت آموزشی مخصوص کودکان با موضوع توشه راه📂پاورپوینت فیزیولوژی انسانی📂پاورپوينت آموزشی مخصوص کودکان با موضوع درخت خرما📂پاورپوینت آموزشی مخصوص کودکان با موضوع درهای بهشتی📂پاورپوینت آشنایی با انواع نژادهای عقاب📂پاورپوینت آموزشی مخصوص کودکان با موضوع ديده بان