دانلود دانلود درس پژوهی کلاس پنجم

با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان دانلود درس پژوهی کلاس پنجم هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .
دانلود , درس پژوهی کلاس پنجم

دانلود درس پژوهی پایه پنجم به عنوان درس بخوانیم به صورت کامل و آماده به صورت ورد و قابل ویرایش تعداد صفحات 20 در این درس پژوهی کلیه مستندات و مراحل اجرا به صورت کامل رعایت گردیه است در اینجا بخشهای از آن را میبینیم

آدمی از آغاز بر آن بوده است که تاریکی های جهان را به نور آگاهی و دانش و اندیشه روشن نماید تا بتواند به افق های دورتر دانایی و دانش اوج بگیرد. در این میان اشتغال به نشر و پژوهش در علوم موهبتی است ایزدی که معلمان را به مراتب عالی الهی می رساند. و باری گران و مسئولیتی عظیم را بردوش این جماعت قرار می دهد. جستار پیش رو، حاصل این عشق و احساس وظیفه ی توأمان است.

درس پژوهي برگردان واژه ژاپني jugyokenkyu بمعني مطالعه يا پژوهش تشکيل شده است .kenkyu بمعني درس و jugyo بمعناي مطالعه يا پژوهش است . معادل انگليسي درس پژوهي Lesson study است .

درس پژوهي به زبان ساده مطالعه و پژوهش جمعي پيرامون عمل تدريس است . بعنوان يك معلم حرفه اي بيا و در روش تدريس خود تامل کن! حتما روش بهتري براي تدريس وجود دارد . اما اين بار نه به تنهايي، بلكه با يک گروه از معلمان هم رشته ، روش خود را مورد مطالعه و آزمون قرار دهيد ، با هم با نقد شرايط موجود و در جهت نيل به وضع موجود طرح مساله نماييد ، در جهت شناخت بهترين روش ممکن پژوهش کنيد ، نتايج پژوهش را در کلاس درس و بصورت طبيعي بيازماييد ، نتيجه آزمايش را نقد کنيد ، طرح را اصلاح و دوباره در يک کلاس ديگر آن را اجرا نماييد ، نتايج پژوهش خود را منتشر و در اختيار ديگران قرار دهيد .

به اين ترتيب شما گام در مسير درس پژوهي نهاده ايد روشي که پايه توسعه مستمر حرفه اي شماست و شما را در مسير يک معلم حرفه اي و فکور به حرکت وا مي دارد !

در این درس پژوهی سعی بر این است که دانش آموزان به طور کامل با مفاهیم کامل درس آشنا گردند و مشکلات و معایب تدریس در این باره برطرف گردد.


مطالب دیگر:
📃بررسی افزایش کارایی رویه های بتنی با اجرای روکش اسفالتی📃بررسی سبک اکسپرسیونیسم نقاشي و معماري و شهرسازي📃باران اسیدی و پیامدهای باران اسیدی📃بررسی میزان استرس شغلی در میان کارکنان بیمارستان📃بررسی بيماريهاي ناشي از قارچهاي oomycetes در گیاهان📃راهبردهاي مديريت تلفيقي آفات (IPM) در كنترل جوندگان مضر كشاورزي📃آشنایی با گیاه روناس و کاربرد آن در رنگرزی📃بررسی علل و عوامل گرايش جوانان به فرهنگهاي غيربومي📃بررسی و تحليل انواع فرآيندهاي قالبسازي📃قراردادهای متقابل کشاورزی و مدیریت بازار پسته📃بررسی رشته تحصيلي معماری📃بررسی سيستم نت كارخانه سيستم تعميرات و نگهدارى در كارخانجات دارو پخش📃بررسی دیدگاه فروید درباره منشا دین📃بررسی آثار معماری كنزو تانگه -معماری ژاپنی📃بررسی آلايندگي پساب شهري در خاكهاي كشاورزي📃بررسی بسته بندی پسته📃بررسي بیماری بروسلوز یا تب مالت (Brucellosis) در اطفال📃تفكيك قلمرو جوهر از صفات (و حالات) در اخلاق اسپينوزا -ديالكتيك📃دستورالعمل چگونگي تكميل اظهارنامه و فرم هاي پيوست📃بررسی معماری و بنای آرامگاه شیخ صفی‌الدین اردبیلی📃بررسی انواع و اقسام آسيب‌هاي سازمان‌هاي اطلاعاتي📃بررسی سوابق کشت و تولید مواد مخدر در جهان📃بررسی ساختار و ساختمان انواع گلخانه ها📃بررسی و آشنایی با روش جوشکاری آرگون📃چارچوب نظری و پیشینه تحقیق: بررسی تاثير نگرش والدين بر خود پنداري فرزندان