دانلود نقشه های اتوکد برداشت باغ فین کاشان شامل پلان باغ و برداشت حمام فین

با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان نقشه های اتوکد برداشت باغ فین کاشان شامل پلان باغ و برداشت حمام فین هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .
رولوه,نقشه باغ فین,کاشان,dwg باغ فین , نقشه باغ فین , پلاین فین , پلان فین کاشان , پلان حمام فین

باغ فین کاشان نمونه ای زیبا از باغ ایرانی است که در دوره های مختلف از آل بویه شکل گرفته است ولی شکل فعلی آن منسوب به زمان شاه عباس صفوی است. سیستم انتقال آب در این باغ با استفاده از لوله های سفالی (تنبوشه) توسط غیاث الدین جمشید کاشانی طراحی شده است و فواره ها با بهره گیری از شیب طبیعی زمین و تفاوت قطر لوله ها تأمین شد که خود یک شاهکار محسوب می گردد. در این بخش نقشه های اتوکدی سایت پلان مجموعه به همراه نقشه های حمام تاریخی فین کاشان و معرفی بنا ارائه شده است.

نقشه های ارائه شده باغ فین کاشان با فرمت DWG بوده که به صورت فشرده (ZIP) دانلود قرار داده شده است .

حجم فایل فشرده: 4.05مگاباییت


مطالب دیگر:
🔥تحقیق درباره شيمي آلي🔥تحقیق درباره شیمی مواد پاک کننده 🔥تحقیق درباره صفات خداوند🔥تحقیق درباره صنايع غذايي🔥تحقیق درباره صنایع مواد غذایی 🔥تحقیق درباره طبقه بندي غذاهاي اصلي انسان در قرآن🔥تحقیق درباره طراحی کارخانه 🔥تحقیق درباره طراحی انیمیشن در ایران🔥تحقیق درباره طراحي تخصصي صفحات وب🔥تحقیق درباره طراحي ميكسرهاي هيبريدي🔥تحقیق درباره طراحي و نماي يك بانك اطلاعاتي🔥تحقیق درباره طرح پرورش زنبور عسل🔥پاورپوینت تاریخچه ایمنی ، حفاظت و بهداشت کار🔥پاورپوینت تاسیسات و حریق در بیمارستان🔥پاورپوینت پروژه طراحي فني ( تاسيسات گرمايشي و سرمايشي ساختمان )🔥پاورپوینت انرژی خورشیدی🔥پاورپوینت تاسیسات الکتریکی 🔥پیک آدینه ریاضی چهارم ابتدایی(از مهر تا اردیبهشت)🔥تحقیق درباره سيل در بنگلادش 🔥تحقیق درباره سيلو🔥تحقیق درباره سيليكوز🔥تحقیق درباره سيم پیچی🔥تحقیق درباره سيمان🔥تحقیق درباره شاسي خودرو🔥تحقیق درباره شأن زن در جامعه و مرتبه