دانلود ترجمه مقاله تشخیص شی در حال حرکت در زمینه پویا - 2014

با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان ترجمه مقاله تشخیص شی در حال حرکت در زمینه پویا - 2014 هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .
Moving Object Detection ,in Dynamic Background,الگوریتم غربال کردن هریس,تصحیح حرکت مدلسازی سابقه و هدف,تشخیص حرکت شی

تشخیص شی در حال حرکت در زمینه پویا - 2014

Moving Object Detection in Dynamic Background

چکیده :

یک روش جدید تشخیص شی در حال حرکت در زیمنه پویا است که در این مقاله ارائه شده است . در ابتدا ، الگوریتم تطبیقی هریس در این مقاله برای استخراج ویژگی نقاط ،‌پیشنهاد شده است و پس از آن الگوریتم غربالگری برای توصیف ویژگی نقاط استخراج شده استفاده می شود .تابع شباهت نیز برای مطابقت با ویژگی نقاط ،‌استفاده می شود و الگوریتم RANSAC برای از بین بردن انطباق های شبیه استفاده شده است . با توجه به این همسان سازی ، ما ماتریس تبدیل تکراری را جهات استفاده برای جبران حرکت درپی زمینه ناشی از حرکت دوربین استفاده می کنیم و پس زمینه پویا را با مدل پس زمینه به روز رسانی می کنیم . در نهایت شی در حال حرکت را می توان با استفاده از روش تفاضل پس زمینه شناسایی نمود . نتایج تجربی نشان می دهد که این روش ، دقت استخراج ویژگی های نقاط و تشخیص حرکت هدف را در پس زمینه پویا با دقت بالایی دارد.

کلمات کلیدی :الگوریتم غربال کردن هریس ، تصحیح حرکت مدلسازی سابقه و هدف ، تشخیص حرکت شی.

1-مقدمه :

تشخیص شی در حال حرکت جهن استخراج ویژگی نقاط در بیناییی کامپیوتر بسیار مهم است . در حال حاظر روش های اصلی جهت تشخیص شی در حال حرکت در پس زینه پویا براساس جریان نوری و جبران حرکتی می باشد . علاوه بر این ، روش هایی مانند تقسیم بندی حرکتی و منطق جنبشی یکپارچه پیشنهاد شده و نوع دیگری از روش بر اساس اختلاف بین ویژگی های نقاط از جشم در حال حرکت و پس زمینه آن است که معمولا این دسته ندی ، دو نوع از نقاط را با الگوریتم مربوط به الگو به رسمیت می شناسد و عیب روش جریان نوری نیاز به محاسبات بزرگ نیاز دارد که الزامات سخت افزاری را می خواهد . جبران حرکت به طور گسترده ای استفاده می شود و همچنین روش های مختلف برای به دست آوردن پارامتر های حرکت مانند الگوریتم های طرح ریزی و الگوریتم ویژگی و الگوریتم بلوک کلاسیک وجود دارد . در این مقاله ما به وطر عمده در ویژگی الگوریتم تمرکز نموده ایم . مساحت و لبه و ویژگی نقطه یا گوشه فضای مورد نظر نیز استفاده می شود . استخراج گوشه از روش الگوریتم موراوک انجام می شود که توسط موراوک پیشنهاد شده است . این ساده بوده و ناشی از تعبیر ناپذیری چرخشی و حساسیت به سر و صدا را ندازد که منجر به استفاده به ندرت از آن می شود .یکی از گونه ها به طور گسترده مورد استفاده در الگوریتم تشخیص هریس است . اگه چه زمان بیشتر در آن صرف محاسبات الگوریتم موراوک می شود ، آن مشکلات سابق را حل می کنند. در حالی که الگوریتم هریس خود ، محدودیت هایی شامل آستانه ثابت و مقیاسی بدون تغییر ناپذیری را دارد . برای مشکل آستانه ثابت ،‌ پیشنهاد برای تنظیم آستانه به مقدار 01/0 زمان بوده که برابر حداکثر گوشه پاسخ می باشد و این مقدار P را بهبود می بخشد . روش آستانه براساس دو متغیر ارائه شده است . روش های بالا تنها با استفاده کامل از حداکثر محل تابع و پیشنهادی به مجموعه آستانه با مقدار K برای میانگین حداکثر تابع پاسخ محلی اقدام نموده ایم که در اینجا K مقدار ثابت است . مقایسه با الگوریتم هریس سنتی نسان می دد که این روش دقت تشخیص بالایی دارد . توزین دقت تشخیص و زمان واقعی با تشخیص گوشه ها الگوریتم آستانه هریس و با استفاده از الگوریتم غربال کردن این گوشه توصیف می شود . هنگامی که با استفاده از تفریق پس زمینه برای استخراج جسم در حال حرکت اقدام می شود ،‌گام کلیدی به روز رسانی پس زمینه است . روش ما در این مقاله مورد استفاده قرار گرفته و بازده استخراج را بهبود بخشیده است .

مطالب دیگر:
📗بررسی روش های تعیین دبی زیست محیطی در نیروگاههای برق آبی جریانی📗جایگاه نیروگاههای آبی در محیط زیست📗چگونگی تاثیرات متقابل محیط زیست و نیروگاههای برق آبی📗سنجش اولیه اثر طرح های برق آبی بر كیفیت آب رودخانه📗ولتاژ جریان مستقیم فشار قوی📗نوسان ساز های سینوسی📗مشخص كردن راكتانس محورهای d وq از موتورهای سنكرون مغناطیس دائم بدون اندازه گیری موقعیت روتور📗بررسی منابع هارمونیک در سیستم های فشار قوی و روشهای كاهش آن📗طراحی و ساخت دستگاه كنترل اتوماتیك دمای ترانسهای صنعتی و كوره ها📗بررسی تاسیسات الکتریکی شرکت جابون📗نقاط ضعفها و قوتهای راه اندازی موتورهای الکتریکی📗شناسائی عوامل و شرایط موثر برای احراز پست مدیریت، مدیران واحدهای آموزشی (کامل و آپدیت شده)📗مدلسازی و حل مساله زمانبندی جاب شاپ📗ضایعات و زباله های شهری و مدیریت و بازیافت آنها (آپدیت شده)📗رهبری، شخصیت و اثر بخشی📗بررسی به آرمان رساندن رهبران سازمان برنامه و بودجه📗بازاریابی و نقش بازاریابی در بانکداری نوین📗پایان نامه کارشناسی رشته کنترل کیفیت با عنوان بررسی QFD و پیامدهای آن📗بررسی همپار در ترکیب اکسیم📗شناخت بیماری روان گسیختگی و نحوه کنترل و درمان آن با تغذیه (آپدیت شده با 169 صفحه )📗بررسی میزان رضایتمندی مشتریان از رفتار کارمندان📗پایان نامه کارشناسی رشته علوم تربیتی با عنوان استقلال کودکان📗رده بندی کالاها در فروشگاه های الکترونیکی _ یک رهیافت فازی📗مطالعه و بررسی پردازنده های DSP و امکان سنجی یک سامانه ی حداقل جهت کار با آنها📗مختصات و قابلیت دستگاه سانترال (مرکز تلفن ) Panasonic