دانلود جوانان استثمار شده و جوانان طغيان زده

با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان جوانان استثمار شده و جوانان طغيان زده هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .
تحقيق جوانان استثمار شده و جوانان طغيان زده

تحقيق
متشکل از 35 صفحه ، در قالب word قابل ويرايش و اماده پرينت

بخشی از محتوا ::
قسمت اول – نمونه صنعتي و تضادهاي اجتماعي
مدتهاي مديد رشد اقتصادي و مخصوصاً صنعتي كردن به عنوان شرايط
لازم جهت پيشرفت اجتماعي معرفي شد‌. دو قرن گسترش سرمايه داري موجب چندين برابر شدن ثروت وخدمات و راه آهن و كشتيراني و اياب و ذهاب هوايي و مدارس و بيمارستانها وآسمان خراش‌هاي متعدد د رمراكز كشورهاي صنعتي گرديد‌. اما در بطن ثروت فقر از بين نرفت : فقر قدم به قدم در حلبي آبادها و گتوها مشاهده مي‌شود و به محض اينكه مختصر تحفيفي در آن به عمل مي‌آيد بحران‌هاي مختلف و ركوردهاي اقتصادي دوباره آن را تشديد مي‌كنند‌.
شهر گرايي شديد انواع روابط قديمي‌خانوادگي و اجتماعي را به هم مي‌زند و روابط حرفه اي مزدي را كه به خشونت و انزوا طلبي منجر مي‌گردد تقويت مي‌كند‌. روش زندگي كه توسط رسانه‌هاي گروهي تبليغ مي‌گردد دائم باعث افزايش نيازها و خواسته‌ها و محروميت از حق و موجب عدم رضايت مي‌شود. همه اين توسعه‌ها اولين قربانيان خود را از ميان گروههاي كامل و اشخاص مسن و جوانان محروم از كيفيت بالايي كاري و زنان و كارگران مهاجر انتخاب مي‌كنند‌.
سوسياليسم يا طرد مناسبات توليد سرمايه داري‌، نيروهاي مولد را در خدمت نياز مادي و فرهنگي تمام ملت مي‌گيرد و نه فقط در خدمت منافع گروهي معدود‌. اين دگرگوني جهشي را در جوانان موجب مي‌شود و باعث مي‌گردد كه دردهاي قديمي‌نظام بويژه بيكاري و تورم و فقر حذف و يا لااقل تقليل يابد‌.
اما سوسياليسم اروپايي شرقي تاكنون موفق به خلق يك « تمدن جديد صنعتي نشده است : اين سوسياليسم زائيده سرمايه داري است و خطوط زيادي از آن را حفظ كرده است :

مطالب دیگر:
🔗پاورپوینت روش های مقابله با زلزله در ساختمان ها🔗پاورپوینت زیگورات اور🔗پاورپوینت زیگورات چغازنبیل🔗پاورپوینت سازه های طبیعی و هندسه فراکتال🔗پاورپوینت شیوه معماری اصفهان🔗پاورپوینت شش بنای مهم بین النهرین🔗پاورپوینت شش مورد از بناهای معروف یونان🔗پاورپوینت سیستم قاب سبك فولادی🔗پاورپوینت سیر تحول و نظریات منظر شهری🔗پاورپوینت پرتودرمانی🔗پاورپوینت لاپاراسکوپی (Laparoscopy)🔗نمونه مثال هایی در بخش گرافیکی نرم افزار متلب🔗پاورپوینت سعدی🔗پاورپوینت انواع ویتامین B و C🔗پاورپوینت مفاهیم سود، نگهداشت سرمایه و تئوری های ارزش ویژه🔗پاورپوینت سبک گوتیک🔗پاورپوینت سدسازی تا دوره هخامنشیان🔗پاورپوینت استانداردهای اتاق عمل🔗پاورپوینت سنگ شكن🔗پاورپوینت سوله